Nadchodzi 7 września, a o godzinie 11:00, Prudnicki Ośrodek Kultury stanie się miejscem wyjątkowego spotkania dla lokalnych biznesmenów. Wydarzenie to nosi nazwę Forum Lokalnego Biznesu i zostało zorganizowane z myślą o wszystkich właścicielach firm – od małych poprzez średnie, aż po duże podmioty. Planujemy kontynuować te spotkania we wszystkich powiatach naszego regionu do końca października.

Forum Lokalnego Biznesu to seria spotkań skierowana do wszystkich przedsiębiorców – niezależnie od wielkości ich firmy czy branży, w której działają. Skupiamy się zarówno na tych, którzy już zdobyli uznanie na rynku, jak i na tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę w biznesie. Chcemy wspierać osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze oraz właścicieli i szefów większych przedsiębiorstw.

Za pomocą naszych partnerów chcemy pokazać różne możliwości i oferty rozwoju dla lokalnych firm. Będziemy odpowiadać na pytania dotyczące dostępnych form wsparcia, m.in. ze strony lokalnych władz powiatowych czy gminnych. Chcielibyśmy także, aby Forum Lokalnego Biznesu stało się miejscem spotkań i wymiany doświadczeń między sąsiadującymi przedsiębiorcami. Wierzymy, że takie spotkania mogą prowadzić do nawiązania nowych relacji biznesowych.