W dniu dzisiejszym, w Sanktuarium świętego Józefa w Prudniku-Lesie odbędzie się koncert grupy muzycznej prowadzonej przez Mietka Szcześniaka. Wydarzenie ma rozpocząć się o godzinie 19.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez dr Sylwie Gawłowską-Muller, dyrektorkę Prudnickiego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Prudniku, program koncertowy będzie obejmował piosenki oparte na poezji księdza Jana Twardowskiego. Utwory te pochodzą z autorskiego albumu Mietka Szcześniaka, noszącego tytuł „Nierówni”. Jest to płyta, która zdobyła prestiżowe wyróżnienie w postaci złotej płyty.

Muzyka, którą usłyszą słuchacze podczas tego koncertu, to będą rytmiczne dźwięki bossanovy oraz ciepłe, łagodne tony muzyki latino. Z pewnością będziemy mogli cieszyć się przyjemnym dla ucha brzmieniem. Dodatkowo, warto podkreślić, że muzyka ta ma charakter otulający i niewątpliwie stworzy nastrojowy klimat koncertu. Na scenie pojawią się także znakomici artyści, jak Janusz Sobel, Adam Lemańczyk, Marcin Pospieszalski, którzy poprzez swoje wykonanie oddadzą hołd poezji księdza Jana Twardowskiego.