Wakacje szybko się kończą. Już zaledwie kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia września. Choć pogoda nie zachęca do wspólnej zabawy, gmina Głogówek organizuje fantastyczne wydarzenie. 28 sierpnia w godzinach popołudniowych odbędzie się Piknik Artystyczny skierowany nie tylko do mieszkańców, ale i wszystkich osób, które chciałby wziąć udział w tej niecodziennej imprezie. A atrakcji z pewnością nie zabraknie. Nie tylko dla osób dorosłych, ale przede wszystkim dzieci.

Fantastyczne koncerty i nie tylko

Piknik, który jest organizowany przez Gminę Głogówek ma rozpocząć się o godzinie 15 w Parku Miejskim. W przypadku bardzo brzydkiej aury, całość wydarzenia zostanie przeniesiona do MGOK-u w Głogłówku. Co w planach? Przede wszystkim występy lokalnych muzyków, którzy od wielu lat zachwycają publiczność w całym kraju. Muzyka na żywo będzie towarzyszyć niemal przez całą imprezę, której zakończenie planowane jest na godzinę 18. Ale prawdziwe atrakcje zaczynają się w tzw. międzyczasie. W tym dniu bowiem będzie można podziwiać piękne wystawy lokalnych (choć nie tylko) mieszkańców. Będą również stoiska z fantastycznymi kwiatami, a także wszelkiego rodzaju ozdoby i dekoracje. Wszystko związane z gminą, choć nie tylko. Czeka więc wiele atrakcji, które z pewnością zainteresują każdego.

Rozstrzygnięcie konkursu, na które wszyscy czekają

O godzinie 15:30 zaplanowane jest rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy ogród i balkon gminy Głogówek. To dość istotny moment, bowiem wielu mieszkańców wzięło w nim udział. Z pewnością czeka zatem wiele nerwów ale i przyjemnej adrenaliny. Dodatkowo przygotowano również ciekawą rozrywkę dla najmłodszych uczestników pikników. Zaplanowano bowiem możliwość wykonania ciekawych prac plastycznych przez dzieci na prawdziwych sztalugach. Każdy zainteresowany będzie mógł również wpisać się na Spis Powszechny. Dobry humor zapewni także darmowa kawa. Warto więc wygospodarować sobie te kilka godzin aby spędzić je w miłym, sąsiedzkim towarzystwie oraz na kreatywnej rozrywce. Oczywiście cały piknik jest darmowy, a gmina zaprasza na niego absolutnie wszystkich zainteresowanych.