Udana inwestycja

Premium Park w Lubrzy niedaleko Prudnika działa zaledwie od kilku miesięcy, a już zyskał sobie grono wiernych klientów doceniających łatwość, z jaką można tam zrealizować zakupy i szeroki dostęp do zróżnicowanej oferty.

Nowe centrum handlowe jest największym tego typu obiektem w okolicy, a jego popularność jest też pochodną optymalnej lokalizacji – u zbiegu dwóch dróg krajowych, w związku z tym centrum jest odwiedzane nie tylko przez miejscowych, ale również osoby podróżujące.

Premium Park rozpoczął działalność w październiku 2021 i od razu zyskał sobie przychylność klientów i rynku – został uznany za jedną z najciekawszych nowych inwestycji w tej kategorii, realizowanych w roku 2021 i 2022 na terenie Polski.

Jak wiadomo, ostatnie lata nie należą do najłatwiejszych dla centrów handlowych, chociaż w roku 2021 dało się zauważyć większe zainteresowanie klientów taką formą zakupów, a co za tym idzie – większą skłonność przede wszystkich znanych marek do tworzenia nowych sklepów w kolejnych domach handlowych.

Popularne centrum handlowe zmieni się?

Po kilku miesiącach prowadzenia działalności handlowej i usługowej, park handlowy w Lubrzy być może zmieni nazwę – na pewno jednak będzie miało innego właściciela – jedną z brytyjskich firm specjalizujących się w zarządzaniu takimi obiektami.

Dotychczasowy inwestor głównie buduje centra handlowe. Tak też było w przypadku Premium Park, który być może zmieni nazwę, choć nie jest to pewna informacja. Inna nazwa – Prudnik Retail Park -pojawiła się dopiero w dokumentach nowego podmiotu zarządzającego.

Niezależnie od zmian formalnych – park handlowy działa i rozwija się. Niedługo mają zostać uruchomione w części gastronomicznej nowe, popularne restauracje, które z pewnością będą się cieszyły dużym zainteresowaniem mieszkańców Lubrzy, Prudnika i okolic.

Oprócz już działających kilkunastu sklepów, mają jeszcze rozpocząć działalność market budowlany oraz stacja paliw, dzięki temu oferta centrum stanie się jeszcze bardziej różnorodna i kompleksowa.

Być może wielu z nas zastanawia się, czy handel i usługi w wydaniu tradycyjnym, czyli stacjonarnym mają jeszcze rację bytu. Czy prowadzenie takiej działalności ma sens i na jakich warunkach? Na te pytania znajdziesz odpowiedź m.in. w serwisie Biznestrona.pl.