Wszyscy myśleli, że dyskoteka w Prudnika przeszła już do historii. Ludzie, którzy lubili się w niej zabawić, bardzo odczuli brak takiej opcji. Przez pewien czas domagano się nawet, aby znów otwarto „Reset Exclusive Club”.

Od teraz studenci nie muszą jeździć do okolicznych miast, aby potańczyć. W Prudniku znów pojawił się słynny „Reset Exclusive Club”, który na ten moment pozostaje główną dyskoteką miasta.

Dlaczego klub był zamknięty przez ten czas? Oczywiście chodzi o problemy finansowe jego właścicieli. Dziś jednak szczęście się do nich odwróciło i lokal znów zaprasza.

Rozrywka w Prudniku

Prudnik niestety nie należy do wielkich metropolii, więc opcje rozrywkowe są ograniczone. Oznacza to, że młodzi ludzie muszą jeździć do większych miast, aby się rozerwać. Jeżdżą między innymi do Opola, gdzie znajduje się dużo miejsc dla młodych ludzi. Takie większe miasta przyciągają zwłaszcza studentów.

Gdy jednak studenci z Prudnika wracają do swojego rodzinnego miasta, narzekają, że mają mniej możliwości. Wiąże się to ze stosunkowo małą ilością lokali takich jak kluby czy puby.

Przeczytaj także: Od teraz wystarczy mieć 15% wkładu, aby zamieszkać w TBS-ie.