Patryk Kulpa, młody Polak urodzony w 1995 roku, który jest mieszkańcem Prudnika, wyjechał do Niemiec i od tamtej pory nie utrzymuje kontaktu z rodziną. Planował on dotrzeć do Monachium, lecz jego bliscy od dłuższego czasu nie mają z nim żadnej formy komunikacji. W tej sytuacji, pełni niepokoju o los Patryka, zwrócili się do lokalnej policji.

Służby mundurowe z Prudnika potwierdziły, że prowadzą poszukiwania zaginionego Patryka Kulpę. Informacje na ten temat zostały już upublicznione i rozpowszechnione wśród społeczności. Policjanci apelują teraz do wszystkich osób, które mogłyby pomóc w ustaleniu gdzie się znajduje Patryk lub co mogło mu się przytrafić.

Osoby, które posiadałyby jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Patryka lub które widziały go ostatnio, są proszone o nawiązanie kontaktu z funkcjonariuszami. Można to zrobić osobiście bądź telefonicznie – zarówno z Komendą Powiatową Policji w Prudnik pod numerem 47 86 29 503, jak i z dowolną jednostką na terenie całego kraju pod ogólnym numerem alarmowym 112.