Tragiczne wydarzenia rozegrały się na Opolszczyźnie, gdzie doszło do śmiertelnego wypadku. W wyniku tego nieszczęśliwego incydentu straciły życie trzy osoby, a czwarta, będąca w ciężkim stanie, została przewieziona do szpitala. Wypadek miał miejsce nocą, na drodze między Korfantowem a Przydrożem Wielkim. Śledztwo w sprawie jest prowadzone pod nadzorem prokuratury przez funkcjonariuszy policji.

Przerażające zdarzenie miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę (29/30 czerwca), około godziny 1:30. Doszło do niego na Opolszczyźnie, na trasie pomiędzy miejscowościami Korfantów a Przydroże Wielkie. Na skutek dachowania pojazdu, trzej pasażerowie zginęli na miejscu. Czwartą osobę, która doznała poważnych obrażeń, zespół ratowników medycznych przetransportował do szpitala – informują ochotnicza straż pożarna ze Ścinawy Małej.

Na miejscu tragedii zjawiły się służby ratunkowe, w tym policja, trzy zespoły ratownictwa medycznego i aż siedem jednostek straży pożarnej. Wśród nich była Ochotnicza Straż Pożarna KSRG ze Ścinawy Małej, Ochotnicza Straż Pożarna KSRG z Korfantowa oraz Jednostki Ratowniczo-Gaśnicze z Nysy, Paczkowa i Prudnika.